Pizza Mokotów

Nie ma chyba na świecie osoby, która choć raz w swoim życiu nie spróbowała pizzy. Ten gorący placek wypełniony dodatkami przywędrował do nas ze słonecznej Italii i obecnie posiada szerokie grono zwolenników. Poszukując sprawdzonej pizzy warto jednak szukać sprawdzonego lokalu, który zapewni najlepszą jakość i doskonały smak. Właśnie tymi cechami odznacza się nasza mała, rodzinna pizzeria, położona w sercu Warszawy. Każdy gość, który do nas trafi, będzie mógł liczyć na najlepszej jakości pizzę w miłej, rodzinnej atmosferze.

Pizza Warszawa Mokotów — przede wszystkim jakość

Nie ma dobrej pizzy bez najlepszej jakości składników. Mając tego świadomość w naszej pizzerii używamy wyłącznie świeżych, sprawdzonych składników pochodzących z Włoch. Każdy składnik przechodzi dokładną kontrolę jakości, dzięki czemu nasi goście mogą mieć pewność, że wybierają najlepszej jakości pizzę. Ponadto zwracamy szczególna uwagę na ciasto, które jest podstawą każdego placka. Jest ono oparte na niepowtarzalnej recepturze, która zapewnia doskonały smak.

Najlepsza pizza Mokotów — rodzinna atmosfera

Nasza pizzeria to niezwykle ciche, rodzinne miejsce, które może być najlepszym wyborem na niedzielny obiad w gronie najbliższych. Niezwykle klimatyczny wystrój, spokojna, nastrojowa muzyka oraz towarzystwo pysznej pizzy sprawią, że każdy , kto opuści to miejsce, będzie miał szeroki uśmiech. Ponadto w lokalu panuje niezwykle luźna atmosfera, co pozwala na odstresowanie się i cieszenie się posiłkiem w spokoju i ciszy.

Pizza Mokotów Warszawa — najlepsze składniki

Oprócz ciasta opartego na tradycyjnej, włoskiej recepturze, nasza pizza to przede wszystkim jakościowe składniki, które przechodzą dokładną selekcję. Zależy nam bowiem przede wszystkim na tym, aby nasi goście mogli cieszyć się najlepszej jakości plackami. Wszystko to sprawia, że nasza pizza zapewnia finezję smaku, którą można porównać do pizzy znad Zatoki Neapolitańskiej. Sekretem naszych placków jest ciasto dojrzewające 24 godziny, sos z pomidorów pellati oraz najlepszej jakości włoskie sery i wędliny. Tym, co wyróżnia naszą pizzerię spośród innych, są autorskie pizze, które cieszą się niezwykle dużą popularnością wśród gości. Każdy, kto chce spróbować pizzy z wolno pieczonym żeberkiem czy też z peklowaną słoniną, koniecznie powinien odwiedzić nasz lokal. Pizza pod Palmą to jednak nie tylko pizza. Aby jeszcze bardziej urozmaicić posiłek, oferujemy naszym gościom najlepszej jakości białe i czerwone wino prosto z włoskich winnic, świeże soki oraz inne napoje, które sprawią, że spożywanie posiłków stanie się dużo przyjemniejsze.

Dobra pizza Mokotów — dlaczego my?

Nasz lokal jest niezwykle chętnie odwiedzany zarówno przez powracających, jak i nowych klientów. Najlepszą jakość naszej pizzy potwierdzają zwłaszcza opinie użytkowników. Zwracają oni uwagę na wyselekcjonowane składniki, a także menu oferujące różnorodne gorące placki. Cena, niezwykle korzystna i bardzo konkurencyjna, z pewnością przekona najbardziej wymagających fanów włoskiej kuchni.
TEL. 727 770 727