Pizza Ochota

Warszawa i ochota na dobrą pizzę? Mieszkańcy Ochoty wiedzą, co robić w takiej sytuacji - po prostu zacząć buszować w menu Pizzy Pod Palmą. Wiemy, że w stolicy wielu jest fanów nieśmiertelnej pizzy, która połączeniem smakowym jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wybrednych. Tworzymy klasyczne pizze, jak i bardziej niecodzienne wariacje na jej temat. Wszystko po to, aby każdy znalazł idealną recepturę dla siebie. Ciepła pizza na Ochocie to już nie problem - dowozimy pod wskazany adres. Gdy nadejdzie odpowiednia okazja, zapraszamy też do odwiedzenia nas stacjonarnie, aby poczuć wyjątkowy aromat świeżo wypiekanej pizzy i niezobowiązujący klimat przyjacielskich spotkań.

Pizza, Warszawa - ochota na więcej smaku

Czy można zjeść coś pysznego w Warszawie na Ochocie? Dobra pizza to prawdziwy must-have i bezpieczny kierunek smakowy, o którym warto pamiętać przy okazji spotkań ze znajomymi. Jak wiadomo, najlepiej dyskutuje się przy pysznym jedzeniu, a nasze menu jest tak różnorodne, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Niezależnie od wybranego wariantu pizzy, zawsze pracujemy na świeżych składnikach. Najwyższa jakość gwarantuje wyjątkowy smak, który pozostaje w pamięci na długo - aż do kolejnego spotkania z naszymi propozycjami. Co na taki wariant mieszkańcy Ochoty? Pizza z naszego pieca przekonuje ich skutecznie od dłuższego czasu, co widać po zainteresowaniu naszą ofertą. Na szczęście jesteśmy w stanie spełniać smakowe wymagania Warszawiaków, dlatego zapraszamy do degustacji.

Wyjątkowa pizza - Ochota, Warszawa

Nie bez powodu pizza jest tak popularnym na całym świecie daniem. Dobrze znane połączenie cienkiego ciasta ze smakiem świeżych pomidorów oraz innych dodatków to prawdziwa uczta dla podniebienia. Nasze ogromne doświadczenie w eksperymentowaniu smakami pozwala na tworzenie nowych kompozycji, które pozytywnie zaskakują gości. Warto zapoznać się dokładnie z aktualnym menu, aby wiedzieć, jakie niespodzianki smakowe czekają na zainteresowanych mieszkających na Ochocie. Warszawa również ma swój włoski zakątek i jest nim Pizza pod Palmą!

Ochota - pizza ze świeżych składników

Przygotowujemy wyjątkowe pizze jako rodzinna pizzeria, której głównym zadaniem jest uszczęśliwianie gości poprzez pyszne jedzenie. Tak, to nasz główny cel, przynoszący nam dużo motywacji do dalszego działania. W ten sposób jesteśmy w stanie nieustannie podnosić poziom swoich usług, planując nowe odmiany pizzy i dopracowując te przepisy, które są już dostępne w ofercie. Niektórych połączeń smakowych, takich jak na przykład autorska pizza Żebro BBQ nie można znaleźć nigdzie indziej. Warto więc odkryć nowe spojrzenie na temat pizzy, które może obudzić na nowo miłość do tego szczególnego dania. Czas spędzony w lokalu umilamy również szeroką dostępnością napojów. Każdy nasz gość zostaje odpowiednio obsłużony i pewne jest to, że spod naszej Palmy nikt nie wychodzi głodny.
TEL. 727 770 727