Pizza Śródmieście

Szukasz dobrej pizzy w Śródmieściu? W takim razie jesteś w idealnym miejscu, jako że na wypiekaniu włoskiego specjału znamy się najlepiej. U nas wszystko gra dokładnie tak, jak powinno - cienkie ciasto, aromatyczny sos pomidorowy, ciągnący się ser i bogactwo świeżych składników. Wielu mieszkańców myśli, że takiego połączenia brakuje w Warszawie Śródmieście. Dobra pizza już tu jednak jest! Wcale nie trzeba planować podróży do Włoch, tym bardziej biorąc pod uwagę wysokie koszty takiej wycieczki. Włoskie smaki są już przecież na miejscu i to o wiele taniej. Zapraszamy do smakowania wyjątkowych smaków prosto z Włoch na Alejach Jerozolimskich.

Prawdziwa włoska pizza - Śródmieście, Warszawa

Znalezienie dobrej pizzy w Śródmieściu to z pewnością ważne zadanie dla wielu warszawiaków. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to właśnie piza zachwyca bogactwem smaku. Niestety, warszawiacy nie zawsze mają okazję spróbować pizzy w pełnym tego słowa znaczeniu. W menu często spotkać można się z propozycjami, które z prawdziwą pizzą mają niewiele wspólnego. Wierzymy, że powinno być zupełnie inaczej w Warszawie Śródmieściu. Dobrą pizzę wypiekamy więc samodzielnie, jednocześnie dbając o to, aby dokładnie odzwierciedlała ona prawdziwie włoskie smaki. Podstawą całego dania jest oczywiście cienkie ciasto. Włoska pizza ma cienkie, chrupiące ciasto, które jest jednocześnie lekkie i miękkie. Ciasto wypiekamy w specjalnym piecu do pizzy, dbając o zachowanie odpowiedniej temperatury, jako że tylko dbałość o szczegóły prowadzi do uzyskania doskonałej pizzy. Warszawa Śródmieście to dzielnica, w której można przekonać się o tym na własnym języku.

Pizza, Śródmieście Warszawa - bogactwo smaku i świeżych składników

Kolejnym ważnym składnikiem dobrej pizzy jest oczywiście sos pomidorowy. W przypadku pizzy klasycznej na wzór włoskiej kuchni sos ten składa się tylko z pomidorów, soli i oliwy z oliwek. Wydaje się to być banalnie proste, jednak umiejętne balansowanie tymi smakami pozytywnie zaskakuje. Lekko kwaśny sos pomidorowy w połączeniu z perfekcyjnie wypieczonym ciastem stawia poprzeczkę bardzo wysoko, jeśli chodzi o jedzenie na Śródmieściu. Pizza Pod Palmą zawsze dba o jakość i świeżość wykorzystywanych składników. Najpopularniejszymi dodatkami są pomidory, mozzarella, bazylia, oliwki, szynka, pieczarki czy salami, ale nie brakuje również innych propozycji w naszym menu. Staramy się zawsze pozytywnie zaskakiwać naszych klientów, serwując im pyszną pizzę na Śródmieściu.

Idealnie wypieczona pizza - Warszawa Śródmieście

Często mówi się, że włoska pizza to nie tylko danie kulinarne, ale również symbol włoskiej kultury i sposobu życia. Zgadzamy się z tym, choć rozszerzamy to zagadnienie do wszystkich rodzajów pizzy dostępnej w naszej ofercie. Każda nowa wariacja na temat pizzy to także doskonała okazja do próbowania nowych smaków, często połączonych w niebanalny sposób. Pizza pod Palmą zdecydowanie jest miejscem, w którym można śmiało eksperymentować, za każdym razem wybierając coś innego z menu. Pizza na Śródmieściu (Warszawa) serwowana w naszym lokalu to synonim jakości, dobrego smaku i sytości. Jedno jest pewne - od nas nikt nie wychodzi głodny! Zapraszamy solo lub z paczką znajomych, jako że dobrej pizzy wypiekanej w kamiennym piecu zdecydowanie wystarczy dla każdego głodnego gościa. Czas na świetne jedzenie w Pizzy pod Palmą.
TEL. 727 770 727